Galeon 405 HTL

(czarter tylko ze sternikiem Sunport)

Liczba osób : 6-10

Długość całkowita : 13,5 m

Port macierzysty : Sunport

Galeon 405 HTL

Przestronna strefa relaksu i odpoczynku. Doskonała widoczność z miejsca sternika jest nieoceniona podczas dynamicznych manewrów bądź parkowania w ciasnych marinach. W automatycznie otwieranym garażu na rufie można schować ponton bądź inne niezbędne wyposażenie.

Pod pokładem znajduje się przestronny salon ze stołem jadalnym, kanapami oraz aneksem kuchennym. W nocy o wygodę pasażerów dbają dwie podwójne kabiny, każda z osobną łazienka wyposażoną w prysznic oraz toaletę. Kabina gościnna ma możliwość rozdzielenia łóżek w razie potrzeby.

 

Cena : od 8000 PLN

Grandezza 27

Liczba osób : 4-6

Długość całkowita : 8,3 m

Port macierzysty : Sunport

Niesamowicie wygodny fiński jacht motorowy przygotowany do żeglugi w każdych warunkach atmosferycznych.
Doskonałe rozplanowanie sterówki i kabin. Mocny silnik, kompaktowy rozmiar i ster strumieniowy pozwalają na bardzo dobrą kontrolę nie tylko na akwenie, ale także w czasie manewrów portowych.

 

Cena : od 3000 PLN

Kaucja : 6000 PLN

Marim 33

houseboat bez patentu

Liczba osób : 6

Długość całkowita : 10 m

Port macierzysty : Sunport

Jacht motorowy o klasycznym wyglądzie, ale nowoczesnej konstrukcji i wyposażeniu.

Ten świetny jacht motorowodny możesz wyczarterować nie posiadając patentu! Na pokładzie zmieści się 6 chętnych na wodną przygodę. W środku czekają na Was dwie podwójne koje w zamykanych kajutach oraz podwójna koja pod mesą.

Jacht Motorowy „Jumanji”

Liczba osób : 4-6

Długość całkowita : 7 m

Port macierzysty : Sunport

Jednostka spacerowa, wyposażona w silnik o mocy 9,9km pozwala na pływanie nią bez konieczności posiadania paten tu sternika motorowodnego.
Kierownica oraz manetka gazu umieszczone w sterówce zapewniają duży komfort prowadzenia jednostki, a rozkładane bimini daje ochronę przed warunkami
Jednostka jest bardzo prosta w obsłudze – idealna dla skipperów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki przy prowadzeniu jachtów motorowych.

Cena : od 400 PLN / godzinę

Kaucja : 1000 PLN